O mně
Astroložka VeronikaVítám Vás,
navštivili jste tuto stránku, protože se o mně pravděpodobně chcete něco dozvědět. Pokud by Váš zájem co se rozsahu informací týká, nebyl dostačující, pak Vám doporučím raději osobní kontakt se mnou. Ráda si s Vámi popovídám i o sobě :)

Je mi 42 let, alespoň tak to v tomto systému evidují. Zajímáte-li se o věk mé duše, je daleko starší. Vědomně se cítím mladě a svěže, stále tak, jako když jsem objevovala svět. Narodila jsem se se schopnostmi zvýšeného mimosmyslového vnímání, intuice a ematií. Boží dar pak následně podpořila výchova mojí prababičky, která se toho času věnovala bylinkám a léčení. Lidé jí říkali "vědma". Asi i proto, že znala odpovědi na hlubší smysl bytí. Když jsem rostla, měla jsem spoustu dotazů o životě i mimo něj. Odpovědi jsem pak hledala ve studiu astrologie. Tam jsem pochopila, že pouze znát přesné informace o rozložení planet a jejich síle, kterou nám celý život věnují, ke šťastnému, spokojenému životu nestačí. Protože lidé se od svého šťastného zdroje jak rostou odkloní. Důvodem je nevědomost vlastních rodičů, tlak sociálních sítí, velikost poškozeného ega a honba za materiální formou. Abych jim toto mohla vysvětlit, začala jsem studovat psychologii.
Pak jsem zjistila, že ani psychologie nestačí, pokračovala jsem semiopsychologií a psychosémantikou.

Žádná odborná studia Vám nezajistí ticho, klid a spokojený harmonický život. Zjistila jsem, že toto tajemství souvisí s metafyzikou a kvantovou fyzikou principů vesmíru, kde vše souvisí se vším. A tak jsem šla za hranice naší racionální myslí a spojila se se šamany. Učila jsem se u hawajského šamana Hew Lena. Tam jsem si uvědomila, že věci jsou velmi prosté a ve své podstatě jednoduché. Mohla bych studovat všechny možné vědy tohoto světa, ale odpovědi, které Vás udělají spokojenými a klidnými máte všichni v sobě, stejně jako já. Tohle jsem pochopila a našla. Na mé cestě životem bylo mnoho věcí, které jsem si s odstupem času uvědomovala, že mi říkávala už prababička. Ale něco vědět a slyšet někdy nestačí. Všechny informace, které čtete nebo se učíte, musíte dávat hned do praxe, tak dlouho, dokud se pro Vás nestanou přirozeně automatické. A to je důvod, proč mnoho lidí ztroskotá i když čtou úžasné knihy moudrých velikánů a mudrců. Nikdo jim neporadí, jak znalosti uchopit naší racionální myslí, jak utišit patologické ego a vyrovnat se s bouřící emocí. Bez těchto tří aspektů je snaha učení marná.

Dnes mám již dvacetiletou praxi a velmi ráda Vám pomohu najít klid a spokojenost v životě. Souvisí to i s Vaším zdravím, protože to je projev Vaší duše. Mohli jste se se mnou již setkat v médiích, na celkem sedmi rádiích s vlastním rozhlasovým pořadem, kde jsem nemohla mluvit přímo a otevřeně, ale věřím, že jsem mnohé z Vás alespoň naťukla, že život může být jiný a lepší.

Setkat se se mnou můžete také na Akademii rozvoje ve Zlíně, kde přednáším. Některé z mých přednášek budete mít možnost zakoupit si na těchto stránkách, stejně jako mé knihy a audio nahrávky.

Pokud hledáte odpovědi jak do svého života dát hojnost, štěstí, lásku a zdraví, budu se na Vás těšit při osobním setkání.

S úctou a láskou
Veronika

Buďte ve spojení
Kontakty
Veronika Cafourková
tel.: +420 605 490 203
email: astr.veronika@gmail.com
Mé další stránky