Tři kroky ke klidu, svobodě a úspěchu nejen v roce 2014. První setkání: Uzdravení Ega - 6.3. Zlín
Milí přátelé,

setkáváme se znovu a poprvé v novém roce. Přemýšlela jsem co bude pro vás důležité, abyste zvládli vše co vám tento rok přinese. Cítím, že musíme všichni začít egem. Ano egem. Jaká je podstata ega? Proč nám komplikuje život?

Ego pokaždé buď "něco" chce nebo pokud zjistí, že už to od dané osoby (světa, sebe sama) nemůže dostat, pak je zcela lhostejné.
Tři hlavní motivy egoických vztahů jsou věčné chtění, nenaplněné chtění (nenávist, zášť, obviňování nebo provinění, nespokojenost atd.), lhostejnost. Pokud chceme najít upřímnost a čistou svoji existenci, která má už ve své podstatě vše co k životu potřebuje, budeme potřebovat poznat ego.
Pochopíte co je ego a sláva v našich životech. Vaše pravá identita se skrývá za egem. Tam je vaše probuzení a život, který jste a to je i vaše hojnost, zdraví a láska. Toto probuzení je uvědomění, že nejste TO, co vnímáte, zažíváte, co si myslíte nebo cítíte, protože tyto věci jsou pomíjivé - přicházejí a odcházejí... Ego nejste vy. Je to jen osmá mozková funkce uvědomění si sebe sama. Vaše energie ve hmotě :)
Budu vás provázet dvě hodiny poznáním jak s egem pracovat, co je to ego a jak funguje. Můžete tak najít vnitřní klid a vaše kroky nebude ego blokovat a bude vám nápomocné šťastnějí žít.
Budu se na vás těšit.

S úctou a láskou
Veronika

Na přednášku se můžete registrovat zde.
Další přednášky
Tři kroky ke klidu, svobodě a úspěchu nejen v roce 2014. Druhé setkání: Ovládající emoce.
20.3. 2014, Zlín
Připravila jsem další část k osvobození od starých vzorců a omezujících programů našeho života. Proč emoce?
Tři kroky ke klidu, svobodě a úspěchu nejen v roce 2014. Třetí setkání: Racionální mysl....
18.4. 2014, Zlín
Racionální mysl aneb Je pro nás dobré mít 'rozum'? Milí přátelé, touto přednáškou se dostáváme do závěrečné sekce cyklu, který Vás může zbavit starých doměnek a žít bez norem a vzorců.

Buďte ve spojení
Kontakty
Veronika Cafourková
tel.: +420 605 490 203
email: astr.veronika@gmail.com
Mé další stránky