ČLÁNKY
Nový rok 2015
Přivítejme rok 2015. Je pro nás mimořádnou příležitostí změnit své životy :).

Pojďme se společně na ten Nový rok podívat zblízka.

Podle čínského kalendáře v sobě nese plno symbolů něhy a citlivosti Ovce. Věřím, že pro Vás bude výzvou a otevřením nových možností.
Bylinkový horoskop - Ryby
Ve spolupráci s Davídkovým kořením jsem pro Vás připravila Bylinkový horoskop, který se mimo jiné zaměří i na koření a bylinky spojené s konkrétním znamením.
Začneme znamením Ryb. Milé ryby, vstupujete do svého znamení a je proto nyní vhodná pro podporu Vašeho organismu. Začnu Vaší aurou, protože ta je první čím na ostatní působíte a tak podpořením její harmonie pomůžete klidu ve svém životě.


V čem spočívá magie slov?
Milí přátelé,
Začal nový rok a přesto pro mnohé je to jen pokračování „roků předešlých“. Nic se v jejich životech zázrakem nezmění. Dlouho jsem si kladla otázku proč tomu tak je? Ano, byla jsem v podobných životních situacích jako oni a uvědomila jsem si, že jen s příchodem nového roku se v mém životě nic neodehrávalo směrem tam, kam bych chtěla.
Co se v životech může změnit, proč a jak, jsem po cestě k poznání pochopila. Tyto vědomosti mi diametrálně změnily úhel mého uvědomění a praxe onoho používaná v každodenním životě mi pomohla vnímat svět jinak. Ne jen uvnitř, ale i vně. Jedna z poznaných věcí, které mohou pozměnit naši cestu životem je mluvené slovo. Ano, pro mnohé pouhá banalita, ale není tomu tak. Slovo ovládá vaše každodenní životy a vy si ani mnohokráte neuvědomujete používané fráze, které říkáte. Dochází tímto nevědomě k tvorbě reality, kterou nechcete. Jak jste se k této destrukční komunikaci dostali?


Novoroční horoskop
S příchodem Nového roku jsem pro Vás připravila krátký vhled do přicházejícího roku Koně, tedy roku s letopočtem 2014.
Tentokrát si jej můžete zhlédnout jak přečíst, tak zhlédnout ve formě videa.Buďte ve spojení
Kontakty
Veronika Cafourková
tel.: +420 605 490 203
email: astr.veronika@gmail.com
Mé další stránky